Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozjezdy pro hvězdy a poděkování :-)

14. 9. 2016

Milí rodiče,

nejprve mi dovolte, abych Vám všem poděkovala za krásné a příjemné setkání na našich prvních třídních schůzkách. Dále Vám moc, moc děkuji za Vaši ochotu nám pomoci - naše knihovnička ve třídě se krásně rozrůstá a děti se již nemohou dočkat, až si začneme společně číst. Jsem Vám vděčna za papíry, které mi nosíte, za nástěnku, kterou již nutně potřebujeme a v neposlední řadě i výzdobu třídy ve formě krásné květinky v květináči. Děkuji!!!

Jinak se už krásně rozjíždíme, děti se neskutečně snaží a dnes si domů odnesly svou první zaslouženou jedničku :-)

Do konce týdne rozdám dětem žákovské knížky - buďte tak hodní a vyplňte vše, co najdete. Domácí úkoly už běží a  jsem ráda, že zatím bez něj nikdo nedorazil...Jen Vás prosím, podepisujte je. Ať mám kontrolu, že svou práci děti odvedly sice samostatně, ale pod Vaším dohledem. A v pátek si už zkusíme první dobrovolný domácí úkol za drahokamy :-)

V úterý proběhla krásná akce "Naši prvňáčci mají své patrony". Žáci šestého ročníku se s velkou chutí a radostí stali patrony našich nejmenších. Budou jim nejen pomáhat, ale stanou se zároveň jejich kamarády a ochránci. Dnes už za mnou všichni chodili, kdy zase uskutečníme něco společně...mám velikou radost a určitě něco co nejdříve vymyslím!!

Mějte se všichni hezky, za vše Vám děkuji a přeji krásné zbytky léta....